KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12101365
nr 1210 1365
Else-Maj Johansson
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Mor med barn. Signerad, daterad E-M J 65 samt a tergo E M Johansson. Olja på duk, 100x80 cm
Else-Maj Johansson, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 18:03:05
15/10 17:56:46
Else-Maj Johansson
Läs mer om Else-Maj Johansson